8.4.2023 16:30 KP mužů 2022/2023 21. kolo

FK JUNIOR STRAKONICE Kozlík – Smola, Rozhoň, Bublík, Rybák – Benedikt, Zahrádka – Máška ( 88 min. Kafka ), Krejčí ( 90 Boukalík ), Butnaru ( 83 min. Doležal ) – Bílý ( 90 min. Míčka )
Na střídání ještě byl k dispozici brankář Lízal
Trenér Tomáš Čakrt, asistent Martin Linhart, vedoucí Jiří Cibulka, masér Martin Šobor
Rohy : 8 : 5Střely : 2 : 2 Střely na branku : 4 : 6
Žluté karty : 5 : 2 51 min. Rauscher Jar., 60 min. Škopek, 77 min. Luňáček, 90 min. Pravda a Rauscher Jak. – 75 min. Butnaru, 90 min. Kozlík
Důležité utkání pro oba týmy v ohrožení jsme nakonec zvládli my. První poločas byl velmi vyrovnaný a celkem se nic v první půlhodince před brankami nedělo. V 31 minutě přišla první vážnější situace od domácích po rohovém kopu, ale Kozlík ji vyřešil. Ve 37 minutě se povedla hostům pěkná akce, když Butnaru prostrčil míč do vápna Bílému a ten přesně zacílil 0 : 1. O dvě minuty později další pěkná akce hostí, která opět skončila gólem. Krejčí našel na vápně volného Zahrádku, ten sklepl na Mášku a jeho lob skončil v síti 0 : 2.
Druhý poločas začal pro hosty famózně. Po autovém vhazování v 53 minutě Bílý pronikl do vápna, přihrál volnému Butnarovi, který dával na 0 : 3 do prázdné branky. V 65 minutě jsme domácím umožnili snížit na 1 : 3 po hrubé chybě před vápnem toho využil Rauscher Jakub. To domácí nakoplo a po zbytek zápasu nás dostali pod tlak a v 90 minutě dokonce snížili Luńáčkem na 2 : 3, ale vyrovnat už jsme jim nedovolili.
Naším nejlepším hráčem v dnešním utkání byl Ion Butnaru.