Planá u ČB – Muži FKJS

8.6.2019 10:00 I.A třída Muži 2018/2019 25. kolo
1 - 3

Předposlední mistrovské utkání jsme hráli v dopoledních hodinách na hřišti v Plané u ČB a mimochodem s tímto soupeřem jsme ještě neuhráli ani bod. V prvním poločase jsme byli kombinačně lepším týmem a vytvářeli jsme si nebezpečnější gólové situace než soupeř, ale gól jsme z nich nedokázali vstřelit. Až v závěru poločasu jsme využili trestného kopu, který zahrával P. Baloušek, na jeho centr si naběhl M. Kostka a nohou přesně zamířil mezi tyče 0 : 1.

Druhý poločas jsme začali parádně. Ve 47 minutě se nám povedla moc pěkná akce, když V. Šrámek dal do křídla průnikovku Němečkovi a ten přesnou a časovanou přihrávkou našel ve vápně nabíhajícího Bálka, který bezpečně uklidil míč do sítě domácí branky 0 : 2. Domácím chvíli trvalo než se z toho druhého gólu vzpamatovali a začali pomálu utahovat šrouby. Jejich snaha snížit vyústila v 67 minutě tutovkou, která se snad nedala ani spálit, ale domácí Ketzler to dokázal, když z metru branku přestřelil. V 70 minutě jsme vystrašili domácí zase my, ale Máška branku těsně minul. V 81 minutě se vytáhl výborným zákrokem Lízal, když míč padající do branky stačil na poslední chvíli vytlačit na rohový kop. V 87 minutě jsme opět předvedli pěknou fotbalovou akci i s pěkným zakončením. Němeček vysunul Mášku, ten našel centrem do vápna Kočího, který byl na hřišti minutu a krásnou hlavičkou dostal domácí do kolen 0 : 3. V závěru utkání si přece jenom domácí branku vstřelili Cardou, ale na zvrat už bylo pozdě 1 : 3.