23.4.2023 15:00 KP mužů 2022/2023 23. kolo
2 - 2
KONEC

Detail zápasu

Góly: 22. Hosnedl, 43. Hoch - 26. Krejčí, 57. Máška. Rozhodčí: Šťastný – Vican st., Vican ml. Delegát: Babka. ŽK: 4:4 (Carda 2, Hoch, Martin Čapek - Rybák 2,
Sestava FK Junior Strakonice : Lízal – Smola, Rozhoň, Bublík ( 80 min.Štoger), Rybák – Benedikt, Zahrádka – Máška ( 88 min. Pomej ), Bílý, Kafka - Krejčí Na střídání ještě byl k dispozici brankář Winter a do hry Zvonek, Boukalík, Míčka,Trenér Tomáš Čakrt, masér Šobor Martin a vedoucí Cibulka Jiří
Rohy : 10 : 5 Střely na branku : 4 : 3Střely mimo branku : 3 : 3
Žluté karty : 3 : 3 53 min. Čapek M., 68 min. Hoch, 77 min. a 85 min. Carda - 48 min. Krejčí, 61 min. a 68 min. Rybák, 86 min. Benedikt
Červené karty: 1 : 1 Carda - Rybák
Okresní derby hrané v Oseku mnoho krásy nenabídlo. Byl to zápas plný soubojů a boje o každý metr hřiště. V 21 minutě šťastně udeřili domácí Hosnédlem, když jeho střelu z úhlu nešťastně tečoval Smola 1 : 0. Vyrovnání přišlo brzo a to v 26 minutě se k trestného kopu postavil Krejčí a utěšenou střelou nedal Vlkovi šanci 1 : 1. Ve 43 minutě si domácí vzali zpět vedení, když se po rohovém kopu trefil Hoch.
Druhý poločas se hrál ve stejném duchu. V 53 minutě Krejčí poslal mezi beky přihrávku na Bílého, ten našel ve vápně volného Mášku, který střelou k tyči srovnal skóre na 2 : 2. Ještě za zmínku stojí Zahrádkovo břevno z 25 metrů v 68 minutě a v 88 minutě Lízalovo zákrok na brankové čáře po střele ze skrumáže. Dělba bodů si myslím byla spravedlivá.
Za hosty bych dnes nikoho nevyzdvihoval. Byl to zodpovědný kolektivní výkon.