Muži FKJS – Vodňany

19.8.2018 17:00 I.A třída Muži 2018/2019 2. kolo
2 - 1

První podzimní kolo nového ročníku bylo ve znamení derby, kdy jsme na domácím stadionu přivítali Vodňany. Od první minuty jsme byli hodně iniciativní a soupeře dostali pod tlak. Ještě neskončila první minuta, když Bálek z vápna vypustil střelu k tyči, brankář Vaverka ji s námahou vyrazil do strany, kde nabíhající Boukalík balon vrátil před branku a Zušťák hlavou otevřel skóre 1 : 0. V 15 minutě se opět skóre měnilo, když si Bálek ve středu hřiště převzal balon, navedl si ho do prostoru křídla a přesným centrem našel nabíhajícího Mášku, který opět hlavou dává na 2 : 0. O 3 minuty později zahrával trestný kop V. Šrámek na který si naběhl Zušťák a trefil nohy golmana. V 19 minutě hosté poslali balon za naší obranu, kam si naběhl Šteier, zpracoval si balon na prsa a pohodlně skóroval a snížil na 2 : 1. Do poločasu už se fotbal odehrával jen mezi vápny.
Druhý poločas byl na brankové příležitosti chudý. Hosté naši branku neohrozili a my jsme měli světlou chvilku okolo 60 min. V 64 minutě střelu Mášky s námahou vyrazil Vaverka na roh a o minutu později po sklepnutí balonu Zušťákem na vápno vypustil jedovku Kočí, která skončila těsně vedle tyče. Tři body znamenají dobrý vstup do nové sezony.