Datum Čas Sezóna Kolo
9.3.2019 15:30 2018/2019 PU
7 - 6

Timeline

Další přátelský zápas s aspirantem na postup do divize v čele se zkušeným Honzou Šimákem. Z obou stran se hrál útočný fotbal a také si oba týmy vypracovali během zápasu velké množství brankových příležitostí a diváci si přišli na své. Již v první minutě hosté křižnou střelou těsně minuli domácí svatyni. V 5 minutě Zušťák při zakončení zaváhal. V 8 minutě Máška v dobré pozici dal do brankáře. V 11 minutě šel hostující útočník sám na Lízala a ten ho vychytal. V 15 minutě Kočí odražený balon na vápno poslal zpět za záda brankáře 1 : 0. Ve 20 minutě hostující hráč ve slibné pozici trefil dobře vyběhnuvšího Lízala. V 31 minutě pěknou akci po pravé straně a přesným centrem V.Šrámka zakončil P. Baloušek 2 : 0. Ve 34 minutě po trestném kopu ze strany si srážíme střelu do vlastní sítě 2 : 1. Ve 38 minutě prudkou střelu z vápna se štěstím Lízal vykopl nohama.
Druhý poločas jsme úvod již tradičně jako utkání předešlá zaspali a hosté ve 49 minutě z brejku vyrovnávají 2 : 2. V 51 minutě Zušťák z dobré pozice po centru V. Šrámka dává těsně vedle. V 53 minutě po obléhání naší branky jdou hosté do vedení 2 : 3. O 2 minuty později opět rychlým brejkem hosté navyšují na 2 : 4. V 56 minutě přišla nejhezčí akce zápasu, kdy na půlce hřiště hlavou našel Kratochvíl T. Kostku, který z jedný vybídl P. Balouška a ten ranou pod víko snižuje na 3 : 4. V 70 minutě po našem rohu hosté podnikli další rychlý brejk a navyšují na 3 : 5. Další branku jsme inkasovali v 75 minutě 3 : 6. V 76 minutě jsme Máškou snížili na 4 : 6. Mezi 77 a 79 minutou se dostal do dvou pěkných zakončení T. Kostka, ale na gól nedosáhl. To si vynahradil v 85 minutě hlavou po centru Němečka a snižuje na rozdíl jediného gólu 5 : 6. To ovšem nebylo všechno z domácí strany a tím hosty dost pro ně nečekaně zaskočili, když v 87 minutě P. Baloušek završil svůj hatrik a z úhlu vyrovnal na 6 : 6. V poslední minutě Máška dokončil zvrat utkání a dává vítězný gól na 7 : 6. Utkání řídil Jaroslav Hodánek ml.