Muži FKJS – SK Lhenice

16.6.2019 17:00 I.A třída Muži 2018/2019 26. kolo
1 - 3

Svižný fotbal se hrál od první minuty. Přímé ohrožení branky jsme zahájili my a to ve 14 minutě, když za vápnem napřáhl ke střele P. Baloušek a jeho dobře mířenou střelu hostující brankář výborným zákrokem míč za záda nepustil. Ve 23 minutě to byli hosté a to z pokutového kopu po faulu Zelenky ji Bumba proměnil 0 : 1. V 28 minutě Bálek přešel přes dva hráče, průnikovou přihrávkou vybídl k zakončení P. Balouška, ale jeho střela těsně minula branku. Ve 40 minutě Bálek vysunul za beky Juhaňáka, ale jeho střelu opět výborným zákrokem hostující brankář vykryl.
Do druhého poločasu trenér ve snaze s výsledkem něco udělat, vystřídal hned dva hráče, ale 48 minuta vše zhatila. Po nedorozumění Čapka s M. Kostkou ve vápně se k míči dostal Prenner, který byl v gólové situaci faulován Zelenkou a následovala druhá žlutá a zároveň červená karta a penalta. K té se postavil opět Bumba, ale tentokráte mu ji Lízal vyrazil. V 10 jsme se proti tak zdatnému soupeři těžko dostávali do brankových příležitostí a hosté nás v 71 minutě potrestali gólem Balici a o osm minut později udeřili potřetí Ilievem a bylo po naději. V 83 minutě jsme Bálkem pěknou střelou z 25 metrů jen kosmeticky upravili skóre na 1 : 3.

SK Lhenice

Hráč 23', 71', 78'
55', 67', 68', 85', 89'