Muži FKJS – Sez. Ústí

29.9.2019 16:00 KP mužů 2019/2020 8. kolo
0 - 2

V dnešním utkání v den Václavské pouti jsme přivítali na našem stadionu celek Sezimovo Ústí. Matematika zněla jasně, získat tři body a odskočit na 7 bodů. Jenže, jenže, matematika je jedna věc a skutečnost druhá. Hosté nás od začátku přehrávali, byli fotbalovější a na našich fotbalistech zřejmě seděla deka. Ve čtvrté minutě po prohraném hlavičkovém souboji do otevřené obrany šli hosté sami na Lízala a naštěstí Šmíd přehodil vyběhnuvšího Lízala i brankovou konstrukci. V 18 minutě po špatně vyřešeném odkopu v obraně se k míči dostal hostující Šebek a dává s přehledem vedoucí gól hostí 0 : 1. V 21 minutě další obrovskou šanci měl na hlavě hostující Hladík. Ve 32 minutě jsme měli možnost šanci ohrozit branku my z trestného kopu, ale Zušťákova střela šla nad. Ve 42 minutě z rychlého brejku dává hostující Šmíd druhou branku hostí 0 : 2.
Ani druhý poločas nevnesl do naší hry klid a tak opět hosté dominovali. Hned ve 49 minutě po rohovém kopu hostí měli na noze tutovku Šmíd, kterému ji překazil na brankové čáře za již překonaným brankářem J. Baloušek. V 53 minutě jsme soupeře na chviličku zatlačili do vápna, kde jsme získali několik rohových kopů a po jednom z nich z voleje Zelenka trefil pouze tyč. V 69 minutě zase rychlý brejk hostí a Hoffmann trefil pouze tyč Lízalovi branky. V 71 minutě měli hosté další tutovku Hladíkem, ale Lízal ji likviduje. V 83 minutě Lízal skvěle vyřešil dvě jasné brankové příležitosti v jedné minutě. Poslední slovo v ohrožení branky jsme měli my v 90 minutě, když trestný kop T.Kostky skončil na tyči. V den Václavské pouti jsme ještě nikdy doma nevyhráli a tak to bylo i dnes, ale s tímto výkonem to ani jinak být nemohlo.