3.10.2021 16:00 KP mužů 2021/2022 10. kolo

Sestava:  Lízal  – Šimek, Žáček, Rozhoň, Říha ( 85 min. Linhart ) – Nosek, Benedikt, Zelenka ( 90 min. Míčka ) , Funda – Krýsl ( 84 min. Zahrádka ) - Krejčí ( 90 min. Doležal )

Na střídání ještě byl k dispozici brankář Kozlík

Rohy :    4 : 5

Střely na branku :  7 : 5

Žluté karty :    2 : 2 68 min. Nosek, 87 Linhart – 28 min. Sova, 53 min. Pícha

Červené karty: 0 : 0

V dalším domácím utkání v nových dresech jsme přivítali druhý tým tabulky a opět jsme dresy pokřtili třemi body jako před týdnem o pouti. V 5 minutě se chopil trestného kopu téměř ze 30 metrů Rozhoň a pořádně zaměstnal Píchu, který stačil vyrazit střelu na rohový kop. V 15 minutě se hosté dostali do velké šance Sedláčkem, ale prudký centr míč hlavou z malého vápna minul. Ve 24 minutě to byl opět Sedláček který ani z malého vápna střelu nedostal do branky, když mu jí na čáře zastavil Rozhoň. To bylo vše co se týče brankových příležitostí do poločasu.

Druhý poločas byl na brankové příležitosti mnohem lepší. V 54 minutě zkušený Žáček vyvezl balon na půli, posunul na Noska do křídla, ten přesně přihrál Krejčímu, který poslal balon nekompromysně k tyči a poslal domácí do vedení 1 : 0. V 68 minutě hosté skóre srovnávají Babkou, který využil zmatku v našem vápně 1 : 1. V 72 minutě domácí po trestném kopu Rozhoně dávají gól, ale pomezní rozhodčí byl proti ( ofsajd ). V 79 minutě Nosek ve vápně přehodil golmana a míč směřující do branky stačil obránce vykopnout. O minutu později po trestném kopu Rozhoně dal Zelenka na 2 : 1. Když už jsme pomýšleli, že vítězství udržíme, tak přišla situace, kdy v našem vápně došlo k faulu a nařízenou penaltu hosté proměnili a skóre srovnávají na 2 : 2. Jenže v 89 minutě hosté faulovali před vápnem a Rozhoň z trestného kopu trefil přesně a určil tak konečný výsledek 3 : 2 pro domácí.

V dnešním utkání se dařilo Jakubovi Krýslovi.