Muži FKJS – Osek

1.9.2019 17:00 KP mužů 2019/2020 4. kolo
1 - 4

Ani čtvrté mistrovské utkání jsme se bodů nedočkali, i když jsme v okresním derby začali dobře a hned v 9 minutě po autovém vhazování Máška prodloužil balon do vápna, kde hlavou překonal Moudrý brankáře Budoše 1 : 0. V 21 minutě dle našeho názoru rozhodčí neodpískal na půlce nedovolený zákrok na Balouška a hosté se dostali do brejku Davidem Říským, který přesně našel ve vápně svého bratra Jakuba a ten neměl problém skórovat 1 : 1. V 25 minutě výborně kopnutý trestný kop Hocha Lízal ještě lepším zákrokem vytáhl na rohový kop a vzápětí zlikvidoval i hlavičku Cardy. V 41 minutě vybojoval Baloušek ve vápně balon pro Mášku, ale jeho střela šla těsně vedle tyče.
Do druhého poločasu jsme zřejmě nastoupili nekoncentrovaně a ve 48 minutě nás za to potrestal J. Říský druhým gólem 1 : 2. V 56 minutě jsme kopali dva rohy za sebou a u obou zakončoval Baloušek. První mu reflexivně vytáhl Budoš a druhá šla těsně nad. Po tomto závaru před hostující brankou přišla pro domácí další sprcha v podobě dvou slepených gólů a bylo po naději urvat nějaký bod v tomto utkání. V 57 minutě se trefil z trestného kopu Hoch 1 : 3 a o minutu později po rohovém kopu si dáváme vlastní gól 1 : 4. V 75 minutě střelu Němečka hosté zachraňovali na brankové čáře. V 90 minutě ještě hosté měli velkou šanci, když trestný kop Blatského Lízal neudržel a dorážku poslal J. Říský nad.