Muži FKJS – Dražice

30.8.2020 17:00 KP mužů 2020/2021 2. kolo
1 - 1

V první třicetiminutovce se do gólových šancí nikdo nedostával. Hosté sice měli převahu a kopali dosti rohů. První větší šanci ke vstřelení gólu měli v 35 min., když po rohovém kopu Hojda hlavou dal vedle. Další měli o minutu později a to Štecher napálil z 20 metrů břevno. To bylo vše v prvním poločase co se týče brankových příležitostí.
Druhý poločas začal ve stejné režii hostí . V 59 minutě Štecher prošel ve vápně přes dva hráče a střelu z blízka Lízal vykryl. V 65 minutě jsme měli my příležitost, když Sládek prošel do vápna a přihrávka před branku nenašla adresáta. To samé se odehrálo v 70 minutě a to pro změnu Nosek prošel do vápna a místo střely zvolil přihrávku, ale nepřesnou. Na druhé straně se hosté prokombinovali do vápna a Kromkovu střelu Lízal vyrazil na rohový kop. V 80 minutě si Funda hodil balon do vápna, kde byl faulován a nařízenou penaltu Hovorka proměnil ve vedoucí gól 1 : 0. Když už se zdálo, že získáme tři body, tak v nastaveném čase jsme faulovali my ve vápně a nařízenou penaltu Štecher také proměnil a srovnal tak na konečných 1 : 1.