Datum Čas Sezóna Kolo
7.3.2020 14:00 2019/2020 PU
4 - 6

Timeline

První poločas a i druhý poločas zcela vyrovnaný s velkým počtem střel na branku a také se hrál dosti otevřený fotbal. Již ve 4 minutě měl na kopačce gól Máška, ale
brankáře nepřekonal. V 8 minutě nebezpečnou střelu hostí z vápna Lízal vykryl. V 25 minutě po špatném vyboxování Lízala dává Jizba ml. snadný gól 0 : 1. Ve 28 minutě po pěkné akci Mášky s Petráněm posledně jmenovaný vyrovnává na 1 : 1. Ve 33 minutě udeřili opět hosté, když po přihrávce Hovorky uklidil míč za záda Lízala Klimeš 1 : 2. Ve 35 minutě opět po pěkné akci Němečka s Bálkem byl na konci Petráň a srovnává na 2 : 2.
V 51 minutě pěknou rychlou akci po levé straně vyřešil Petráň gólovou přihrávkou do vápna, kde už pro Němečka nebyl problém skórovat 3 : 2. V 53 minutě gólovku hostí zmařil Lízal. V 62 minutě hosté nastřelili břevno, následoval centr do vápna a Jizba ml. dává na 3 : 3. V 64 minutě samostatná akce Bálka byla přesně zakončena a opět jsme šli do vedení 4 : 3. V 70 minutě Hovorka opět srovnává skóre na 4 : 4. V závěru hosté strhli gólovou přestřelku na svou stranu a v 80 minutě nejprve po samostatné akci L. Jizba dává na 4 : 5. a v 85 minutě Jizba ml. dal konečnému výsledku podobu na 4 : 6.