Muži FKJS – Bavorovice

5.5.2019 17:00 I.A třída Muži 2018/2019 20. kolo

V prvním poločase jsme hned od úvodního hvizdu byli lepším mužstvem a do 10 minuty jsme si vykombinovali dvě pěkné akce a obě zakončoval V. Šrámek, ale brankář jeho střely vykryl. V 15 minutě se ke slovu dostali hosté a Lízal jejich nebezpečnou střelu vyrazil na roh. Ve 27 minutě jsme měli dvě brankové příležitosti a to Toušovu střelu vyrazil s námahou golman na rohový kop a vzápětí Máška a ani Čapek golmana hostí z dobrých pozic nepřekonali. Ve 35 minutě aktivitou hýřící Touš připravil gólovku pro Mášku a ten ani nadvakrát výborného golmana nedokázal překonat. Ve 42 minutě Toušovu umístěnou střelu opět výborným zákrokem brankář vyrazil na roh.
Druhý poločas byl do 62 minuty vyrovnaný a ani gólové šance se nerodili. O minutu později zahrávali přímý kop hosté a Lízal si s umístěnou střelou k tyči poradil. V 70 minutě po centru Němečka T. Kostka hlavou mezi tyče nezamířil. V 72 minutě měli obrovskou příležitost hosté, ale v konečné fázi Hanouska zklamalo zpracování a tak Lízal si balon pohodlně sebral. Do konce zápasu jsme měli velký tlak a velké možnosti skóre změnit, ale to se T. Kostkovi, Čapkovi, Boukalíkovi ani Juhaňákovi nepovedlo, protože v bráně hostí byl pro nás nepřekonatelný Sýkora a utkání tak skončilo bez branek.