Motorlet Praha B – U17 FKJS

6.4.2019 14:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 20. kolo

Zápas jsme nezačali dle představ, v 5.minutě špatný odkop od branky a domácí vedli. Domácí pak byli na koni a byli fotbalovější, naštěstí pro nás nešli moc do koncovky. My jsme se dostali do hry zhruba v polovině poločasu, ale hrozili jsme pouze ze standartek, po jedné nám chybělo pár centimetrů a mohlo být vyrovnáno. Míč vykopl z branky obránce a další následná střela šla nad.
Ve druhé půli to bylo velmi náročné. Nejdříve domácí po pěkné rychlé akci zvýšili náskok, ale hned nato se nám povedlo Marešem vstřelit kontaktní gól. To běžela 58.minuta. To nám nalilo krev do žil, ale z následných akcí jsme bohužel branku už nedali. Dvakrát jsme zakončili vedle a jednou do brankové konstrukce.Domácí pak z brejku deset minut  před koncem rozhodli úplně. Pak už utkání i s velkou pomocí pana sudího dovedli do konce.  Stínem utkání bylo zranění našeho hráče po falu na koleno bez míče a mnoho nepřesný rozhodnutí sudích. Celé utkání však mělo jinak po celou dobu vysoké tempo a nasazení z obou stran. My jsme se prezentovali bojovným kolektivním výkonem a v některých fázích zápasu nám chybělo trochu štěstí, pak mohlo utkání výsledkově vypadat jinak.ale domácí vyhráli asi po právu.