25.8.2019 17:00 KP mužů 2019/2020 3. kolo
3 - 0
KONEC

Detail zápasu

K třetímu soutěžnímu utkání jsme zajížděli do Milevska, kde jsme si pomýšleli na nějaké body, ale ukázalo se, že zde opět nebudou. V prvním poločase byli domácí v mírné převaze. První čtvrthodinka byla z obou stran opatrná a první ohrožení branky bylo ze strany domácích v 16 min. z uctivé vzdálenosti, se střelou si Lízal poradil. Druhé ohrožení přišlo v 21 minutě a opět z velké vzdálenosti, střela domácího Komárka už byla štiplavější, ale Lízal byl pozorný. Ve 30 minutě už měli domácí vyloženou šanci, ale Hadáček z metru nedokázal překonat Lízala. My jsme za celý poločas nedokázali ohrozit domácí svatyni. Vyprodukovali jsme jeden rohový kop a jednu zblokovanou střelu mezi tyče.
Druhý poločas jsme začali odvážněji a první 10 minutovka patřila nám, kdy jsme domácí přitlačili a výsledkem byly dva rohové kopy ze kterých jsme neuspěli. V 55 minutě jsme domácí dostali na koně, když přišla zbytečná ztráta uprostřed hřiště a domácí nás doslova dolobovali až do brány. Gól dal hlavou Hadáček 1 : 0. Od této chvíle nás začali domácí přehrávat a my jsme kupili chybu za chybou. V 68 minutě domácí poslali balon do vápna a tam pohodlně vsítil druhý gól nikým nehlídaný Barda 2 : 0. V 86 minutě po rychlém brejku dává Sedlák na 3 : 0. V 89 minutě po přetaženém centru a hlavičce Sedláka z blízka zachránil od čtvrtého gólu Lízal.