15.8.2021 17:00 KP mužů 2021/2022 3. kolo

Sestava:  Kozlík  – Funda, Žáček, Rozhoň, Kočí ( 74 min. Masopust ) – Nosek, Říha ( 67 min. Máška ), Zahrádka, Petráň – Krejčí ( 82 min. Zelenka ), Šimek
Střely na branku: 6 : 6
Střely mimo branku: 3 : 1
Žluté karty: 1 : 2 8 min. Barda - 38 min. Žáček, 87 min. Rozhoň
Červené karty: 0 : 0
K druhému soutěžnímu utkání jsme zajížděli do Milevska, kde jsme si pomýšleli na nějaké body, ale ukázalo se, že nebudou. V 7 minutě Hadáček technickou střelou za vápnem pořádně natáhl Kozlíka, který špičkami prstů střelu vytáhl na břevno. V 16 minutě musel předvést další skvělý zákrok opět po střele Hadáčka. V 18 minutě Žáček vysunul dlouhým pasem za obranu hned dva naše hráče Krejčího se Šimkem a Šimek nakonec hlavou překonává domácího brankáře a posílá nás do vedení 0 : 1. Hra byla vcelku vyrovnaná a v dobře rozehraném zápase jsme si nechali ve 43 minutě dát gól, to když po nedorozumění v obraně to využil Kutil a skóre srovnává 1 : 1.
Do druhého poločasu jsme zřejmě nebyli plně soustředěni a toho využili domácí ve 47 minutě Hadáčkem, který poslal domácí do vedení 2 : 1. Ve 48 minutě se Nosek dostal za domácí obranu, ale jeho střela mířila pouze do brankáře. Pak přišla 15 ti minutovka domácích, kdy nás drželi pod tlakem, ale odolali jsme. Až v 69 minutě jsme se dostali ke slovu my, když Nosek uvolnil Mášku, který trefil golmana a dorážku poslal do tyče. Od této chvíle jsme domácí přehrávali, ale branka nám nebyla souzena. Nosek opět v dobré příležitosti trefil jen golmana. A jak to tak většinou bývá při tlaku se moc nemyslí na zadní vrátka a domácí do otevřené obrany nám dávají Hadáčkem v 79 minutě na 3 : 1. Tlak z naší strany pokračoval a v 83 minutě Rozhoň po rohovém kopu opět trefuje jen břevno a o chvíli později to zopakuje Nosek. V dnešním utkání si zaslouží pochvalu Martin Rozhoň.