Met. Tábor – U19 FKJS

30.3.2018 09:00 KP staršího dorostu 2017/2018 15. kolo

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, kombinačně jsme byli lepší, soupeř byl nebezpečný hlavně ze standardních situací. Ve 13´ po rohovém kopu nastřelili domácí břevno. V 19´po naší rychlé akci nastřelil Brož tyč. První gól utkání zaznamenal v 29´Juhaňák, kdy jeho dalekonosná střela skončila v šibenici domácí branky.
Druhý poločas pro nás nezačal dobře, když po zaváhání naší obrany domácí v 50 ´vyrovnali na 1:1 na domácí vyrovnávající branku jsme dokázali rychle odpovědět. v 53´ se střelecky prosadil Brož 1:2. Po vstřelení naší vedoucí branky jsme přestali být aktivní, nedařilo se nám držet míč na kopačkách, ale stále jsme byli nebezpečný z rychlých protiútoků. Navýšit skóre mohl v 70´Juhaňák, který šel sám na domácího brankaře, ale tentokráte neuspěl. V 84´jsme potvrdili naše vítězství vstřelením třetí branky, když Kostka poslal perfektní přihrávku na Petráně a jeho přesná střela skončila v síti domácí branky.