Loko ČB – Muži FKJS

8.9.2018 10:15 I.A třída Muži 2018/2019 5. kolo

Již ve 4 minutě jsme inkasovali, když po naší výhodě autového vhazování na půlce jsme balon ztratili a rychlou pěknou kombinací dávají domácí Květounem na 1:0.Chvíli nám trvalo než jsme převzali iniciativu a ve 22 minutě po trestném kopu Bálka dává hlavou Zušťák na 1:1. Do konce poločasu jsme sice měli hru ve své moci, ale do brankových příležitostí nás domácí nepouštěli a ani my je.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a v 58 minutě měl na hlavě gólovku po rohovém kopu V.Šrámka Kostka, ale jeho přesnou hlavičku k tyči stačil obránce na brankové čáře vykopnout. V 71 minutě si Zušťák narazil balon před vápnem s V.Šrámkem a pak už nebyl problém pro zkušeného střelce dostat míč za záda domácího brankáře 1:2. O dvě minuty později dobře vyvíjejíci akci, kdy by šel Bálek sám na golmana zastavil zvednutý praporek pomezního. Vše nasvědčovalo tomu, že zkušeně dotáhneme zápas do vítězného konce, ale opak byl pravdou. Zbytečně jsme se zatáhli a udělali kolem vápna několik zbytečných faulů a po jednom z trestných kopů se domácím podařilo v 82 minutě vyrovnat výstavní střelou Nechuty z 25 metrů do šibenice 2:2.