Katovice – Muži FKJS

Datum Čas Sezóna Kolo
20.7.2018 18:00 2018/2019 PU
4 - 1

Historicky první zápas s účastníkem KP z Katovic jsme začali zakřiknutě a během pěti minut prohrávali dvoubrankovým rozdílem. Pak se hra vyrovnala, ale dopředu jsme nebyli příliš nebezpeční, takže se do přestávky výsledek nezměnil. Ve druhé půli jsme začali odvážněji, ale domácí z brejku udeřili potřetí. Poté jsme již konečně skórovali po pěkné křídelní akci a neméně pěkném zakončení Davida Bálka. Vzápětí jsme mohli dát kontaktní gól, ale Zušťák byl při svém zakončení faulován a dorážejícímu Čapkovi byl nesmyslně odpískán ofsajd, takže z toho nebyla ani penalta. V závěru už jsme hráli vabank ve snaze zkorigovat stav, druhý gól nám nebyl souzen, naopak domácí z dalšího brejku pečetili na 4:1.