FKJS – Sokol Sez. Ústí

23.9.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 7. kolo

Utkání se soupeřem ze dna tabulky jsme začali od podlahy.Výsledkem bylo vedení o dvě branky hned v šesté minutě. Pak jsme hosty nepustili do hry už vůbec, bohužel už bez více klidu v koncovce. Do konce první půle tak už padl pouze jediný gól. Ve druhé půli jsme zase na chvíli zapnuli motory na plno a výsledkem byli další dvě vstřelené branky. Bohužel jsme v průběhu celé hry už další šance, kterých bylo spousta neproměnili, i přesto, že hosté dvacet minut dohrávali v poli o jednoho muže méně. Navíc jsme udělali jednu chybu po které přišel náš gólman zbytečně o nulu. Z naší strany bylo škoda,že někteří hráči za rozhodnutého stavu polevili, a byla chvílemi vidět nesoustřeďovanost. Soupeře jsme měli dorazit úplně a skóre mohlo být v klidu i dvojciferné.

Sez. Ústí

Hráč 68'