FKJS – Lomnice

3.9.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 4. kolo

Do utkání jsme vstoupili proti nováčkovi soutěže jako favorit. Hned v úvodu utkání jsme rychle vzali otěže utkání pod kontrolu a výsledkem bylo vedení v 11 minutě o dvě branky. Pak tempo trochu upadlo, ale i tak jsme měli další tři gólové šance první půle,které jsme bohužel nevyužili. Do druhé poloviny jsme nastoupili opět aktivně. Výsledkem byl třetí vstřelený gól v síti hostí.Všechny tři branky vstřelil náš kapitán Vojtěch Braťka, obzvláště ta druha byla ukázkou pohotového mistrovského zakončení. Tento hráč měl v nohách utkání za starší dorost,a i přesto byl jedním z nejlepších na hřišti. Naše převaha trvala dále a výsledek pak zpečetil dobře hrající Pavelka. V utkání se ale snažili všichni hráči a výsledkem bylo hodně povedených akcí,škoda jen že bez přesného zakončení..Hosté nás za celý zápas ohrozili vážněji pouze jednou,ale to se v brance zaskvěl v poslední době výborně chytající gólman Lukeš. Utkání tedy skončilo naší zaslouženou výhrou.