PŘÁTELSKÝ ZÁPAS PO UVOLNĚNÍ NOUZOVÉHO STAVU
Lažiště - Junior Strakonice 2 : 5 ( 1 : 1 ) – 30.5.2020 - 18,00 hod.
Lízal ( Uhříček ) – Kočí ( Čapek ) , Říha ( Šimek ), M. Šrámek, Peroutka – Nosek , M.Kostka
Z toho na bránu – 5 : 6
Rohy - 8 : 4
Branky domácích – Marek Sedláček, Linhart
Branky hostí – Nosek 4x, Čapek

První poločas byli domácí nebezpečnější. Prezentovali se dlouhými přesnými nákopy za obranu což nám činilo velké potíže. Hned v úvodu v 5 minutě se nám povedla
pěkná kombinace mezi Fundou a Petráněm, která vyústila průnikovkou na Petráně, který našel ve vápně nabíhajícího Noska a ten míč uklidil do branky 0 : 1. V 10 minutě domácí přesným dlouhým pasem za obranu našli Martina Sedláčka a ten neměl problém zakončit přesně 1 : 1. Ve 23 minutě se situace opakovala z 10 minuty a tentýž hráč tentokráte nevyzrál nad Lízalem. Ve 40 minutě Funda uvolnil Noska do vápna a ten trefil dobře postaveného golmana.
Druhý poločas byl do 72 minuty vyrovnaný a od této minuty jsme domácí jasně přehrávali. První ve druhém poločase udeřili domácí a to v 60 minutě po prohraném souboji
ve vápně dává Linhart na 2 : 1. V 68 minutě Nosek krásně našel ve vápně Němečka a jeho střelu mu golman nohama vyrazil na rohový kop. V 72 minutě Boukalík poslal do brejku Noska a ten srovnává skóre na 2 : 2. V 75 minutě Němeček naznačil přihrávku do křídla, obrana se mu rozestoupila, vyrazil středem sám a opět byl golman v jeho případě úspěšnější. V 77 minutě dává z brejku Nosek na 2 : 3. V 78 minutě Nosek ve vápně našel Čapka, který prostřelil golmana a zvyšuje na 2 : 4. V 82 minutě svůj střelecký den zakončil opět z brejku Nosek a určil tak konečný výsledek 2 : 5.