Čtyři Dvory – FKJS

28.10.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 12. kolo

Toto utkání nebude patřit mezi naše povedené. První poločas to z naší strany nebyla žádná hitparáda. Měli jsme sice více ze hry,o čemž svědčí počet střel a rohů,ale nedokázali jsme překonat dobře hrající obranu domácích. A to i přesto,že za domácí nastoupili v sedmdesáti procentech s hráči, kteří už hráli proti našim starším soukmenovcům. Byla to z naší strany prostě od některých hráčů žalost a bída.Takto se opravdu hrát nedá.... Do druhého poločasu jsme trochu změnili sestavu i rozestavení a výsledek se dostavil. Začali jsme využívat krajní prostory, do hry se nám dostali středový hráči a přibývali naše šance. První naši branku vystřelil Šourek, dnes náš nejlepší hráč, který si krásně narazil s Boškou. Druhou a třetí branku obstaral dnes také dobře hrající Brož po dvou krásných střelách ze střední vzdálenosti. Oběma těmto akcím předcházeli velmi pohledné akce, kdy jsme domácí postavili do role statiků a přihrávkami přešli celý jejich obraný val. Mimo těchto jmenovaných hráli velmi dobře Hlava a oba krajní beci Suchý s Viktorou. Domácí pak už po třetím gólu v jejich síti na výsledek rezignovali a zápas skončil naší výhrou. Je velká škoda, že jsme domácí nepřehráli hned od začátku, mohlo být vše jednoduší, a hlavně mohli jsme si hned zahrát fotbal na který se dobře kouká od začátku a ne jen druhou půli.