Č. Krumlov – Muži FKJS

3.10.2020 16:00 KP mužů 2020/2021 7. kolo
3 - 0

První poločas se hrál vyrovnaný duel, domácí byli lepší na míči, my jsme hráli soustředěně a brankových příležitostí bylo poskrovnu. Do první se dostali domácí Kunou, ale hlavu směřující do branky Lízal chytil. My jsme kontrovali o deset minut později po centru Němečka se ke hlavičce dostal Zoubek a ta šla mimo. Ve 38 minutě Čapek hodil dlouhý aut, míč propadl, Zoubek pohotově vystřelil, ale brankář stačil vyrazit na rohový kop.

Druhý poločas nás domácí přitlačili a zápas rozhodli třemi góly. V 58 minutě po velmi špatném řešení situace u postranní čáry jsme faulovali a z trestného kopu Svoboda dává hlavou první gól domácích 1 : 0. V 71 minutě střídající Tůma David přešel ve vápně přes dva obránce a dává na 2 : 0. V 85 minutě jsme kopali přímý kop Sládkem, který trefil tyč domácí branky. Dílo domácích dokonal v 88 minutě Kabele z penalty, když brejk Růžičky byl zastaven faulem v pokutovém území 3 : 0.

Našim nejlepším hráčem byl v tomto utkání Říha Miroslav.