9.10.2021 15:30 KP mužů 2021/2022 11. kolo

Sestava:  Kozlík  – Šimek, Žáček, Rozhoň, Říha – Nosek, Benedikt, Zelenka, Zahrádka ( 88 min. Petráň ) – Krejčí ( 84 min. Lízal ) – Krýsl ( 76 min. Máška )

Branky Čadek – Krýsl 2x, Krejčí 2x, Máška 2x, Zahrádka, Rozhoň

Rohy :     2 : 8

Střely mimo :  1 : 5

Střely na branku :  4 : 10

Žluté karty :    3 : 1 - 30 min. Peleška, 44 min. Čadek, 64 min. Kůst – 64 min. Rozhoň

Červené karty: 0 : 0

Okresní derby ovládl zcela jasně Junior, který si z domácích udělal střelnici. V 10 minutě měl Junior první příležitost z trestného kopu a Rozhoň svůj pokus poslal těsně nad břevno. V 15 minutě domácí Šimůnek chtěl překvapit střelou z dálky Kozlíka, ale ten mu radost překazil. Hned z protiútoku připravil tutovku Krýslovi Nosek a ten to bohužel chtěl ještě vylepšit příhrou Zahrádkovi a místo gólu přišel odkop od branky. O 3 minuty už to Junioru vyšlo, když Rozhoň poslal balon za obranu, kde ho převzal Krejčí u kterého je jistota, že dobře zakončí, což se potvrdilo 0 : 1. Ve 20 minutě jsme šli do dvoubrankového vedení, když Šimek využil nedorozumění domácí obrany, přihrál na nabíhajícího Krýsla, který pěkným volejem přesně trefil 0 : 2. V 27 minutě už to bylo o 3 góly. Zelenka vzduchem přihrál Krýslovi, který si balon dobře zpracoval a ještě lépe zakončil 0 : 3. Domácí se k zakončení dostávali jen ojediněle a to buď střelou z dálky jako ve 37 minutě Čadek ze 30 metrů a jeho jedovka šla vedle, nebo z trestného kopu ve 40 minutě, který kopal Šimůnek. Sice jeho střela měla parametry, ale Kozlík jeho pokus vyrazil na rohový kop.

Druhý poločas hned v jeho úvodu rozehrál Junior pěkný útok, když Zelenka vysunul za obranu Noska, který pronikl do vápna, zpětnou přihrávku adresoval Krejčímu a ten opět zakončil přesně 0 : 4. V 57 minutě korigovali skóre domácí z trestného kopu. Čadek poslal nechytatelnou střelu do sítě 1: 4. V 71 minutě Zelenka poslal Zahrádku do běžeckého souboje, který souboj s obráncem vyhrál, přešel ještě přes dalšího obránce a střelu poslal od břevna do branky 1 : 5. V 76 minutě po rohovém kopu Zahrádky dává Rozhoň hlavou na 1 : 6. V závěru utkání excelovali střídající hráči a to v 88 minutě rychlý protiútok Noska, který přetáhl balon na Lízala, ten namazal Máškovi, který poslal střelu za záda Peroutky 1 : 7. V 90 minutě po přesném centru Petráně se prosadil hlavou Máška a uzavírá tak konečné skóre na 1 : 8. Byla to nejvyšší výhra Junioru v krajském přeboru.

Za nejlepší hráče u domácích bych označil Čadka a u Junioru Šimka s Noskem.