Alko Semice – Muži FKJS

25.5.2019 13:30 I.A třída Muži 2018/2019 23. kolo
1 - 2

První dvacetiminutovka zápasu se odehrávala mezi vápny bez ohrožení branky, ale více na balonu jsme byli my. První velká šance vstřelit gól přišla v 21 minutě, kterou připravil pro Mášku Juhaňák, ale Máška mířil těsně vedle. Po této šanci se domácí zvedli a mírně nás přehrávali a Lízala ohrozili v 28 minutě po štiplavé střele Keclíka P. a Lízal ji z námahou vyrazil. Do konce poločasu jsme zase přebrali iniciativu my a ve 44 minutě se povedla pěkná akce Mášky s Bálkem a posledně jmenovaný vzal zakončení na sebe a bylo výborné, když střela z vápna se otřela o tyč do branky 0 : 1. Byla to první střela mezi tyče.
Druhý poločas začali domácí náporem a my jsme se nemohli dostat k naší hře z prvního poločasu. Tlak neustále sílil a domácí své šance zahazovali, a když už šlo zakončení mezi tyče, tak gólu zabránil dobrými zákroky Lízal. Nakonec se domácí přeci jenom dočkali vyrovnání a to v 79 minutě Jakubem Keclíkem. Ke konci zápasu jako v prvním poločase jsme nakonec ještě udeřili my a to po centru P. Balouška poslal balon Máška za záda domácího brankáře a strhnul vedení na naší stranu 1 : 2. Byla to třetí střela mezi tyče. Domácí už na tuto branku nedokázali odpovědět a tak si vezeme cenné vítěztví. Velkou pochvalu zaslouží Petr Kratochvíl z „B“ týmu, který musel nastoupit do základní jedenáctky za zraněné a chybějící hráče a utkání odehrál s velkou bravurou.