15.10.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 10. kolo

Timeline

Do utkání jsme vstoupili jako velký favorit, což jsme také hned od začátku utkání potvrzovali. Ve 4.minutě jsme vstřelili po krásné akci první gól Šourkem. To už jsme, ale mohli vést o tři branky, když jsme předtím třikrát v koncovce selhali. Dál jsme hráli ve velkém nasazení a tempu. Další branka však přišla, až ve 26 minutě po dorážce Braťky. Do půle jsme měli hru pod kontrolou a hráli totálně ofenzivní fotbal,žel bez vstřelených branek..Domácí nás za tuto dobu ohrozili pouze jedenkrát. Do druhé části jsme vstoupili opět velmi aktivně a výsledkem byli další dva krásné góly. Dvakrát se střelami za vápnem trefil nejlepší hráč zápasu Boška. To končila padesátá minuta a zdálo se, že vše skončí dvojciferným debaklem domácích, a to i přesto, že jsme prostřídali hodně sestavu. Opak byl pravdou po velké chybě gólmana a nesoustředění ve hře obrany jsme dvakrát zbytečně inkasovali.Tento zkrat jsme si vybrali v rozmezí dvou minut ,deset minut před koncem zápasu, což by se nám nemělo stávat.Pak jsme opět zapnuli na plný výkon a výsledkem byli další vstřelené branky v síti domácích. Prosadil se 72.minutě Šimek, a pak z penalty v 78.minutě, bezpečně Lukeš.V tomto utkání je výhra opravdu zasloužená.