1.6.2019 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 28. kolo

Velice smolný zápas, v kterém nám nebylo souzeno dát branku. Od začátku zápasu jsme byli aktivní, přitlačili soupeře na jeho polovinu, vytvořili jsme si několik nadějných brankových příležitostí, ale bez využití. V 26´  byl ve vápně faulován Nosek, a mi měli jedinečnou šanci vstřelil vedoucí branku, která by nás uklidnila, ale Touš ze značky pokotového kopu přestřelil. Po neproměněné penaltě jsme úplně vypadli z rytmu, naopak soupeře pozbudila, převzali v zápase iniciativu a v 37´ se ujali vedení.
Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, na hráčích byla vidět snaha skóre zápasu otočit, ale gól se nám dát nepovedlo. Nejblíže k tomu byl Touš, který nastřelil břevno hostující branky. V samém závěru utkání, kdy jsme hru otevřeli ve snaze skórovat, nám hosté  v 83´ a v 86´ vstřelili ještě dvě branky. Výsledek je pro nás , s ohledem na průběh utkání krutý, ale když nedáme góla, nemůžeme zvítězit.

SK KLATOVY

Hráč 37', 83', 89'