11.11.2017 10:00 KP staršího dorostu 2017/2018 14. kolo

67' Hráč
 72' Hráč
 90' Hráč

Detail zápasu

V posledním soutěžním utkání roku 2017 jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo LOKO ČB a chtěli potvrdit výborné podzimní výsledky ziskem tří bodů. Prvních dvacet minut utkání bylo z naší strany opatrných, hra se odehrávala většinou uprostřed hřiště. První a velice důležitý gól utkání vstřelil ve 28´Boška, když střelou za hranicí velkého vápna překonal hostujícího brankáře. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky. Ve 37´zahrával trestný kop Bálek, který hostující brankář pouze vyrazil a z dorážky se nemýlil Vaněček 2:0. Ve 45´, po nejhezčí akci utkání, míč putoval po ose Pikl, Chvosta, Bálek, který přesným pasem uvolnil Bošku a jeho přesná střela posunula poločasové skóre na 3:0. Ve druhém poločase jsme se již střelecky neprosadili, i když jsme si vytvořili několik dobrých brankových příležitostí. V 72´hosté upravili skóre utkání na konečných 3:1