16.3.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 17. kolo

Utkání nám nabídlo pěknou podívanou, nasazení a bojovnost z obou stran. Ze začátku jsme byli my lepším týmem, vypracovali jsme dvě pěkné šance, které jsme však, ale pořádně nezakončili.Pak jsme dali branku po rohu, bohužel, jeden náš hráč, který v tu v chvíli stál v ofsajdu míč tečoval a rozhodčí nám ji po právu neuznal. Hosté se z toho oklepali a začali útočit také. Vybojovali svůj první roh a po jeho zahrání hlavou skórovali. Běžela 20.minuta a vypadalo to, že obdržený gól nás shodí do kolen. Kluci však začali makat naplno a výsledek se dostavil ve 28.minutě.To po dvou odražených centrech napálil z jedné Míčka balón z jednadvaceti metrů a krásná křižná střela skončila v šibenici hostů. To zase zdravě naštvalo hosty a ti byli do konce první půle aktivnější a fotbalovější, naštěstí pro nás se stav skóre nezměnil.
 Do druhého poločasu jsme nastoupili opět aktivně, ale opakovala ze situace z půlky první. Hosté šli do vedení dříve a to v 63.minutě,kdy hostující hráč proměnil svůj samostatný nájezd, poté co uklouzl náš stoper a ztratil míč. Dostávali jsme se od té chvíle pod tlak. Pomohli nám brejkové situace. V 68.minutě z jednoho takového útoku Mareš, který prošel z úhlu našel skulinu u pravé tyče a vyrovnal. Nicméně hosté byli pak lepší a fotbalovější. My jsme měli pak několikrát namále a  v několika momentech nás podržel dnes výborně chytající gólman Jáchym. Rozhodlo se sedm minut před koncem, kdy z ojedinělého útoku se dostal ke střele náš bomber Bártík a jeho střela z dvaceti metrů skončila pod břevnem v síti. Do konce jsme to už dohráli velmi takticky a vytěžili v těžkém zápase tři body. Dnes chválím všechny, kluci to odmakali, šli  jako jeden muž, bojovali, hráli srdcem, což se nám opět vyplatilo..