Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
9.11.2019 10:00 Česká divize dorostu U17 2019/2020 14. kolo
2 - 2
KONEC

Detail zápasu

Utkání z lídrem tabulky bylo po celou hrací dobu velmi vyrovnané. V prvních třiceti minutách jsme byli lepším týmem, a povedlo se nám jít do vedení. Ve 23.minutě vsítil branku Prajzler po přihrávce Bártíka. Hosté se po obdržené brance otřepali a hru postupně vyrovnávali.
Druhou část soupeř začal aktivněji a povedlo se mu vyrovnat v 54.minutě.Po té oba týmy chtěli strhnout vítězství na svou stranu. Hektický závěr nabídl velké drama. My jsme šli do vedení v 85.minutě, po rohu a závaru před brankou, stříleli postupně Přib, Virostek a poslední Bártík, který už vše prostřelil. Radost netrvala dlouho, hosté kopali v 87.minutě přímý kop, který náš gólman vyrazil, ale bohužel osamělí hráč hostí střelu dorazil do naší svatyně.
Nakonec  tedy rozhodovali o vítězi pokutové kopy, které jsme zvládli lépe my. Výborně se v nich předvedl náš brankář, který dvě vyrazil. Štěstěna se tentokrát přiklonila na naší stranu, ale kluci jí šli hodně naproti. Bojovnost, srdce a nasazení dnes výborné. A co víc soupeř už není první.., hrát se dá s každým...