Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
24.8.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 3. kolo
5 - 3
KONEC

Detail zápasu

Utkání nabídlo pro fanoušky fotbalu pěknou podívanou. Začátkem utkání hrozili hosté svými brejky, které však naše obrana stačila pokrýt. Dostali jsme se do hry po čtvrt hodině, kdy jsme však neproměnili dvě krásné šance. Naše hra dostala tempo a výsledkem byli tři vstřelené branky. První po centru Virostka, hlavou Černý. Druhá z penalty Černý. Třetí centr Virostka do vápna, sklepnutí Čumpelíka, Černý potřetí. Poločas se nám povedl herně i výsledkově.
Druhá část začala naší opět výbornou hrou. Další branka Černý po nádherném pasu Bártíka. Ten samý hráč pak završil svůj střelecký den bůrem v síti hostů po přihrávce Kafky. Hosté byli v tu chvilku na lopatkách, a kdyby jsme proměnili další dvě stoprocentní šance co měl Kafka a Čumpelík, jeli od nás s náloží. Bohužel nedáš dostaneš se potvrdilo. Hosté v rozmezí 65. a 77. snížili na rozdíl pouze dvou branek. Naše pravá strana usnula na vavřínech a výsledkem byli tři zbytečné  inkasované branky v naší sítí. Takto by to opravdu nešlo. Naštěstí jsme sestavu na rychlo přehodili a utkání dovedli do vítězného konce.
Jsem velmi spokojen s výsledkem, mrzí mě však obdržené branky. Musíme hrát koncentrovaně za každého stavu a ne si komplikovat zbytečně život. Ale na druhou stranu, chybami se člověk učí. Přesto všechno klukům opět díky...