12.10.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 10. kolo

Utkání z naší strany poznamenalo mnoho absencí hráčů základu kvůli zranění, nemocím a vykartováním z minulého zápasů. Třináct hráčů co zbylo + dva žáci nastoupili v průběhu celé hrací doby.
Začátek byl špatný, dvě chyby a neodhlavičkování jasného míče,nás stálo potrestání zbytečnou penaltou. Pak se nám povedlo vyrovnat Prajzlerovo hlavičkou. Ihned nato opět rychle přišla naše chyba při nákopu hostí. Podběhnutý balón a bylo zle. Ještě v první části jsme měli stoprocentní šanci vyrovnat, ale Fligiel netrefil zcela prázdnou branku hostí.
Do druhé části jsme zkusili přecházet sestavu a hra vypadala líp. Dostali jsme do hry, vytvořili i šance, ale gól jsme bohužel nedali ani z dalších dvou jasných příležitostí. Hosté nás poté z brejků potrestali dalšími góly v naší sítí. Náš tým dnes neobstál,hosté byli důraznější a šikovnější. Na druhou stranu dostali větší porci minut hráči ze širšího kádru a doufám, že do budoucna se nám to vrátí.