Podrobnosti

Datum Čas Sezóna Kolo
23.2.2019 12:15 2018/2019 PU
6 - 3
KONEC

Timeline

Detail zápasu

V generálce na mistrovské zápasy jsme uspěli výsledkově, herně to však nebylo úplně dle představ. Na můj vkus a na to co nás čeká v sezoně jsme celou přípravu dostávali dost gólů. Na této herní stránce musíme ještě trochu zapracovat. 
 Dnes, hned v úvodu se nám povedla pěkná kombinace, kdy Hlava přihrával českou uličkou a střílel Přib, který nás dostal do vedení. Hosté nás potom jednou z brejku postrašili a z druhého po nedorozumění stoperů vyrovnali. Potom jsme měli mírnou herní převahu, kterou druhou brankou potvrdil Bártík, po pěkném úniku a centru Viktory z levé strany.
 Ve druhé části hry jsme šli na začátku do dvoubrankového vedení zásluhou Brože, který si balón sám vybojoval a svým důrazem i svou šanci proměnil. Potom jsme dost polevili, kazili spoustu přihrávek a hosté najednou vyrovnali stav utkání. Nedůraz, neobsazování prostoru a nesoustředěnost nás stálo pracně vybudované vedení z předchozí části hry. Do konce zbývalo dvacet minut a konečně jsme se trochu probudili a začali opět hrát. Do vedení nás po krásné přihrávce Bártíka v 71.minutě dostal z úniku Černý. Ten samý hráč o čtyři minuty později zvýšil náskok hlavou po pěkném centru Suchého z pravé strany . Výsledek pojistil Mareš střelou k tyči osm minut před koncem po důrazem získaném balónu ve středu hřiště a opět přesné přihrávce tentokrát od Míčky. 
 Doufejme, že na jaře se potvrdí rčení těžko na cvičišti, lehko na bojišti... a naše výkony budou mít jen stoupající tendenci.