Podrobnosti

Datum Čas Sezóna Kolo
10.8.2019 12:15 2019/2020 PU
10 - 2
KONEC

Timeline

Detail zápasu

Generálka na mistráky nám vyšla herně i střelecky. Soupeř z jiné divizní skupiny byl i přes prohru výborný partner. Prosadili se dnes všichni naši útočníci. Černý dokonce pětkrát z toho hned čtyřikrát v první půlce. Povedlo se nám při zahrávání rohů ukázat tři kulišárny ze kterých jsme pak dvakrát skórovali.
Velkou radost mi dělá kompaktní hra obrany, která má na výsledku lví podíl. Virostek z pozice stopera měl dnes čtyři finální přihrávky, Doležal z pozice beka dvě a jednu druhý bek Prajsler. Vše jistli výborný Šimák. Škoda je jen dvou obdržených branek v konci utkání, které však mají na hrbu střídající hráči vymýšlením a nedůrazností. Dobře zachytal Jáchym, který zneškodnil čtyři jasné šance hostů. Záložní řada víceméně pracovala dobře i když pár chybiček by se našlo.
Hosté přesto vůbec nehráli špatně, výsledek mohl vypadat jinak, kdyby proměnili své šance v úvodu utkání. Jejich sympatický výkon, však nestačil na naší dnešní hru.
Celkové hodnotím přípravu pozitivně. Výsledky byli ucházející. Hra defenzivy vypadala velmi dobře, obdržené góly jdou na vrub střídání. V ofenzivě jsme vyzkoušeli více variant, které se nám snad do budoucna vyplatí. Je potřeba, ale zůstat při zemi a jít do mistrovských utkání s pokorou a odhodláním...

ABC Braník

Střely na branku
25
19
Góly
10
2
Rohy
6
5