KONEC

Timeline

Detail zápasu

(0:1, 2:0) hráno 2 x 40 min

Generální přípravu před zahájením jarní části rozjeté sezony jsme zvládli dobře. Nástup do prvního poločasu se nám vůbec nepodařil, kde jsme zaznamenali spoustu hrubých chyb v osobních soubojích, které jsme vypouštěli. Bylo jen otázkou kdy dostaneme branku a to se taky soupeři podařilo v desáté minutě. Celý první poločas byl z naší strany spíše podprůměrný a nedařilo se proměnit šance, které jsme si vytvořili. V poločase trenérský tým provedl s hráči motivační pohovor a udělali jsme změny v sestavě, kdy hřiště opustil Matouš Virostek, na jeho místo nastoupil Hrašný a hřiště také opustil Stanislav Němejc a místo něj nastoupil Straka Jakub.

Do druhé půle nastoupil úplně jiný tým a začalo se dařit kombinačnímu fotbalu, ke kterému nás pustil soupeř. Po několika pěkných kombinací a výbornou bojovností Bambáska se podařilo vstřelit branku a zároveň srovnat skore na 1:1. Autorem branky byl Pomej. Kombinace nadále trvaly a to vyústilo další brankou Jakuba Straky. Poslední střídání bylo v 50. minutě, kdy hřiště opustil zraněný Bambásek a nastoupil Štěch. Za druhý poločas obrovská pochvala pro všechny.