Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
20.4.2019 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 18. kolo
7 - 0
KONEC

Detail zápasu

Z jednoho úhlu pohledu povinné vítězství nad posledním týmem KP, z druhého byl pro nás tento zápas důležitý v tom, abychom si vyzkoušeli mančaft v pozměněném složení, který bude mít mnohem těžší práci příští týden proti Meteoru Tábor, jelikož našich pět kmenových hráčů r. 2008 odjíždí v termínu kolidujícím s tímto těžkým zápasem na mezinárodní turnaj kategorie st. přípravek do Františkových Lázní.   

Na úvodní branku se nečekalo dlouho a již v 1' po pěkném pasu Honzy Tomšovice do pokutového území balón úspěšně usměrnil Karel Kloud do sítě - 1:0! Na další branku se čekalo do 18', kdy Lukáš Vaněček vysunul po levé straně Honzu Tomšovice, ten v situaci dva na jednoho předložil ideální balón Kamilu Dejmkovi, který byť až na druhý pokus z dorážky skóroval - 2:0! V 25' Skóroval Karel Kloud po přihrávce Matthewa Ficheho z pravého křídla - 3:0! V 40' vysunul na levé straně Michal Čumpelík Lukáše Vaněčka do samostatného úniku, který umístěnou střelou za přispění zadní tyče navýšil naše vedení na 4:0! V 43' vystřelil z pravé strany za hranicí území Teo Káles, brankář hostí vyrazil před sebe a Kamil Dejmek byl při dorážce na správném místě - 5:0! Ve 48' padla nejhezčí branka zápasu; Karel Kloud vyslal na pravém křídle Matthewa Ficheho do úniku, ten zachoval přehled a krásnou zpětnou přihrávkou našel na hranici pokutového území opět Karla Klouda a ten z první střelu utáhl po zemi k tyči - 6:0! Brankovou tečku za tímto utkáním udělal náš gólman Maty Janda, který po faulu na Lukáše Vaněčka v pokutovém území nařízenou penaltu bezpečně proměnil - 7:0!

Jak jsem již zmínil. šlo o povinné 3 body a sehrávali jsme se na příští týden. Kladem je určitě vylepšená střelecká muška Karla Klouda a Kamila Dejmka. Zejména u prvního jmenovaného, který v jarní části podával kvalitní výkony a hodně pomáhal v defenzivě, ale brankově se nemohl prosadit. Doufejme, že se tímto hattrickem střelecky probudil i na další zápasy.