Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
25.5.2019 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 23. kolo
5 - 2
KONEC

Timeline

Martin Zeman 3' 
Matthew Fiche 21' 
Karel Kloud 35' 
Adam Rejšek 38' 
Jan Tomšovic 43' 
 47' Hráč
 69' Hráč

Detail zápasu

Po porážce s Prachaticemi, klíčovém duelu o 1. místo, jsme nutně potřebovali bodově zabrat, abychom posílili naše šance "alespoň" na medailové umístění.

Vydařil se nám vstup do zápasu a v 3' využil otevřený prostor ve středu hřiště Martin Zeman, který nikým neatakován prošel z pozice středního obránce do výhodné palebné pozice a pěknou střelou pod břevno nás poslal do vedení - 1:0! V 21' vyslal Jonáš Kostka pěknou průnikovou přihrávkou do šance Matthewa Ficheho a ten přesně zakončil střelou po zemi na zadní tyč - 2:0! V 35' účinně napadali soupeřovu rozehrávku Kamil Dejmek s Karlem Kloudem a druhý jmenovaný získaný balón zužitkoval v naší třetí branku - 3:0! V 36' jsme předvedli parádní akci po ose Karel Kloud - Jonáš Kostka - Adam Rejšek 4:0! Byla to nejhezčí akce zápasu. V 44' byl odměněn brankou Honza Tomšovic, když atakoval gólmana hostů při rozehrávce a získaný balón poslal pohodlně do prázdné branky - 5:0! V 48' a 59' se dostali ke slovu také hosté a zkorigovali na konečných 5:2!

Kromě vstřelených branek jsme nevyužili ještě celou řadu šancí, hosté hrozili především z rychlých protiútoků, ze kterých si vytvořili také několik příležitostí. Celkově diváci sledovali naší zaslouženou výhru. S domácím publikem jsme rozloučili v posledním zápase na domácí půdě tohoto ročníku  KP vítězně a ziskem tří bodů jsme si definitivně zajistili minimálně 3. místo v letošním ročníku KP. Ve zbývajících dvou kolech máme ještě šanci poprat se o 2. místo, musíme však doufat v zaváhání Milevska.