Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
13.10.2018 11:45 I. A tř. mladších žáků 2018/2019 8. kolo
5 - 0
KONEC

Detail zápasu

Proti aktuálně poslednímu týmu 1.A třídy jsme získaly 3 body, ale jinak jsme na podzim předváděli již daleko vydařenější výkony. 
Skoré jsme otevřeli v 8', když střelu Karla Klouda brankář hostí pouze vyrazil a Dominik Beneš dorážel do sítě - 1:0. V 20' Jonáš Kostka chytře hlavou přeloboval brankaře - 2:0. V 37' vyslal Karel Kloud průnikovou přihrávkou do šance Václava Mrkvičku, jeho první střelu brankář hostů ještě vyrazil, proti následné dorážce již byl bezmocný - 3:0. V 51' se konečně dočkal také Karel Kloud, když po pěkném uvolnění vystřelil a následnou dorážku uklidil do odkryté branky - 4:0. Gólovou tečku zařídil v 53' Matyáš Kural - 5:0.
Od daleko většího přídělu soupeře uchránil výborný gólman, který zachránil nespočet dalších šancí. V našem týmu stojí za zmínku výkon Lukáše Pacáka, který zdařile nahradil Štěpána Macha na postu středního obránce, své si odehrál (až na tu koncovku) Karel Kloud, slušně zahráli Viktor Janda, Matěj Straka, Jakub Janda a Jonáš Kostka, ostatní střídali lepší okamžiky se slabšími.