Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
20.10.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 11. kolo
2 - 2
KONEC

Detail zápasu

Utkání bylo z obou stran pro diváky velmi zajímavé, pro trenéry na infarkt. Hrálo se velmi svižně, rychle a důrazně. Začátek jsme měli lepší my a po krásné akci v 10.minutě jsme se ujali  vedení. Přihrál nezištně Šourek a Hlava si pak tváří tvář golmanovy poradil jako starý mazák. Domácí ale nic nevzdali a ve 27.minutě po rohu vyrovnali. Hra se pak pořád přelévala na obě strany, ale bez branek. 
 Ve druhé půli jsme začali velmi dobře, ale přišla jedna chyba a inkasovali jsme v 51.minutě my.To po ztrátě na levé straně u půlky hřiště jsme prohráli souboj o míč, následoval křižný pás domácích, souboj ve vápně tělo na tělo, kdy domácí hráč upadl a byl odpískán velmi přísný pokutový kop. Ty samé situace byli k vidění v průběhu hry i na druhé straně ale bez povšimnutí pana sudího.! Hlavy jsme přesto zvedli a brzo se nám povedla odpověď. Běžela 57.minuta zaútočili jsme z levé strany kdy pod sebe přihrávka Černý, následovala střela Šourka, gólman vyrazil k nohám Bártíka a ten už se nemýlil. Vyrovnaný stav už vydržel do konce hrací doby, my jsme však před koncem ještě měli tři šance utkání rozhodnout, bohužel gólman domácích byl proti a svůj tým podržel.
 Následoval penaltový rozstřel ve kterém byli domácí úspěšnější. Dnes musím pochválit celý mančaft a je vidět, že když se chce tak to jde.