Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
10.6.2018 15:15 I. A tř. mladších žáků 2017/2018 21. kolo
4 - 4
KONEC

Timeline

 1' Maxim Stöger
 18' Jan Havel
 19' Maxim Stöger
Hráč 29' 
Hráč 33' 
Hráč 35' 
Hráč 38' 
Hráč 47' 
 60' Lukáš Zvonek

Detail zápasu

Do závěrečného zápasu 1.A třídy, kterou jsme již s velkým předstihem vyhráli, jsme šli netradičně s dvěma kompletními  formacemi, aby se do hry dostalo co největší počet hráčů  a užili si předání poháru vč. medailí.

Měli jsme výborný vstup do zápasu a hned úvodu nás Maxim Stöger dostal do vedení. V 18´ + 19' jsme se dostali po brankách Jana Havla a opět Maxima Stögera do vedení až na 3:0. Soupeř byl v poli vyrovnaným soupeřem, ale do šancí se příliš nedostával. My jsme byli v 1. poločase tentokráte velice produktivní. Soupeř snížil ještě do přestávky na 1:3.

 Ve 2. poločase nás soupeř začal přehrávat a navíc jsme dočasně přišli o brakáře Pavla Moudrého po nevybíravém zákroku píseckého hráče a zbytek zápasu musel dochytat pouze Michal Čumpelík, který se obětoval pro mužstvo a šel do zápasu jako 2. brankář za nemocného Matyáše Jandu. I přes herní převahu domácích v těchto fázích zápasu jsme si vytvářeli více šancí, především z rychlých protiútoků v provedení Lukáše Zvonka, neměl bohužel však svůj střelecký den a zahodil snad 5 tutovek, další vyložené šance neproměnili Jirka Kočí a Maxim Stöger. Závěr zápasu byl velice napínavý. Soupeř srovnal na 3:3 a  v 56' jsme nešťastně otáleli s rozehrávkou a soupeř se poprvé ujal vedení 4-3. Už to vypadalo, že prohrajeme tímto smůlovatým gólem, Kluci však ještě našli v sobě sílu v poslední minutě srovnal po pěkné střele Lukáš Zvonek na 4:4.

Pokutové kopy na naší straně proměnili - Lukáš Zvonek, Maxim Stoger, Jiří Kočí a Petr Moudrý, neproměnil pouze Kamil Dejmek. Na penalty se dal nakonec dohromady původně odstoupivší gólman Pavel Moudrý a dvěma výbornými zákroky nám vychytal vítězství!

Po zápase a vítězném pokřiku dostali kluci z rukou Josefa Šáchy (Krajský fotbalového svaz) pohár za vítězství v 1.A třídě a  medaili. Kromě hráčů hrajících  tento zápas nás přišli podpořit také zbylí hráči podílející se v průběhu sezóny na titulu, byli to - Matyáš Janda, Daniel Hruška, Matěj, Straka, dále kluci hrající za starší žáky- Vladislav Hájek a Patrik Fürbach.

Na titulu se ještě podíleli - Karel Kloud, Lukáš Vaněček, Filip Švejnoha, Daniel Steiner, Štěpán Mach a Jonáš Kostka.