Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
27.4.2019 15:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 23. kolo
3 - 0
KONEC

Detail zápasu

Zápas ve kterém jsme byli po celý čas úplně vyrovnaným soupeřem domácím favoritům bohužel pro nás skončil výsledkově v náš neprospěch. Od samého začátku se hrálo ve svižném tempu,důrazně, rychle a hra se přelévala z jedné strany na druhou,měla spád a bylo se na co koukat.Ani jeden tým však své šance jít do vedení v prvním poločase nevyužil,i když k tomu měli oba týmy tři dobré příležitosti. 
Do druhé části hry jsme my vstoupili smolně, když jsme špatně pokryli házený aut a nechali odcentrovat hráče k nám do vápna, kde prohraný souboj skončil v naší sítí. Potom jsme se snažili vyrovnat, ale ani takzvaně  trma vrma půl metru od brankové čáry domácích nám do branky domácích nespadla. Snaha byla, bohužel ani přeskupení formace na tři útočníky nám nevyšla. Domácí svou výhru v samém závěru pojistili po dvou brejkových situacích. 
Tento zápas byl hodně na krev, bojovný, s velkým nasazením, ale když nedáme góly nemáme šanci uspět a všechna snaha jde pak jak se říká do kopru. Je to velká škoda, protože kluci se fakt snažili, ale koncovka na jaře je naše prokletí.... bez vstřelených branek se neboduje...