Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
11.9.2021 17:00 KP mužů 2021/2022 7. kolo
0 - 0
KONEC

Detail zápasu

Sestava:  Lízal  – Říha, Žáček, Rozhoň, Funda – Nosek ( 90 min. Zelenka ), Benedikt, Krýsl ( 46 min. Čapek ), Chalupa – Zahrádka – Krejčí ( 86 min. Šimek )

Rohy :    4 : 1

Střely na branku :  8 : 4

Střely mimo branku: 2 : 2

Žluté karty :    1 : 2 29 min. Dumbrovský – 31 min.Funda, 66 min. Benedikt   

Červené karty: 0 : 0

První čtvrthodinka se vyznačovala spíše oboustranného oťukávání co si může kdo dovolit. Domácí na to zareagovali rychleji a začali přebírat iniciativu, my jsme na to moc nezareagovali a domácí si začali vytvářet dobré příležitosti. V 17 minutě si Dobal navedl balon před vápno a jedovku poslal nad. Ve 27 minutě předvedli domácí pěknou kombinaci až do našeho vápna, kterou zakončil Dobal střelou pod břevno a Lízal poprvé vytáhl skvělý zákrok. Ve 33 minutě opět domácí předvedli tu samou kombinaci se stejným zakončením, ale tentokráte Meidlem a opět skvělý zákrok Lízala.

I na začátku druhého poločasu až do 68 minuty si domácí vytvářeli tlak se šancemi, ale Lízal v brance byl nepřekonatelný. Když už šla střela za jeho záda, tak skončila na tyči. 48 minuta Stoklasa v dobré střelecké pozici mu střelu Lízal chytá. 50 minuta faul Fundy před vápnem a trestný kop poslal Dobal do tyče. V 55 minutě střílí Dobal z hranice vápna a Lízal nohama vyráží. Náše první ohrožení domácí branky přichází až v 68 minutě, kdy jsme se prokombinovali do vápna na jehož konci byl Krejčí, který jen těsně minul branku. O minutu později druhá naše šance, která byla tutová, ale Nosek trefil nohy domácího golmana. O další minutu později Nosek přetáhl balon do druhé strany, kde nabíhal Čapek a jeho volej šel přes celou bránu vedle tyče. V této pasáži jsme domácí zaskočili a mohli rozhodnout v náš prospěch, ale poslední šanci na vítězství měli domácí darovaným trestným kopem před vápnem v 84 minutě nejaktivnějším střelcem domácích Dobalem, který trefil opět tyč.

Za náš tým si zaslouží velkou pochvalu brankář Lízal.