Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
26.9.2021 10:15 KP mužů 2021/2022 9. kolo
2 - 0
KONEC

Detail zápasu

Sestava:  Lízal  – Funda, Žáček, Rozhoň, Říha  – Zahrádka, Benedikt, Chalupa ( 85 min. Krýsl ), Nosek ( 70 min. Máška ) – Butnaru ( 9 min. Zelenka , 84 min. Doležal ), Krejčí ( 85 min. Šimek )

Ještě byl připraven brankář Kozlík

Rohy :     7 : 5

Střely na branku :  5 : 2

Žluté karty :    1 : 3 90 min. trenér Cimrhanzl – 44 min. Lazarchyk, 89 Mácha, 90 min. trenér Jelen

Červené karty: 0 : 1 89 min. Škrleta

O Strakonické pouti jsme hráli doma v nových modrobílých dresech netradičně v dopoledních hodinách. Hosté nám vyhověli v pořadatelství s podmínkou hrát dopoledne. Jejich „A“ mužstvo totiž hraje dnes odpoledne doma s Chrudimí. Zápas začal pro domácí nešťastně, to když se ve 2 minutě zranil Butnaru, který musel být odnesen na nosítkách. Hosté hned z prvního protiútoku mohli zasadit domácím úder, ale stálo při nich štěstí , když na noze z malého vápna měl stoprocentní šanci Zeman, ale trefil na brankové čáře domácího Fundu. Ve 12 minutě Žáčkova hlavička šla nad po rohovém kopu. Od této chvíle to byl jen taktický boj mezi vápny až do 40 minuty, kdy vyslal Krejčí z rohu vápna pěknou střelu, kterou s námahou Lukeš odvrátil na rohový kop. Po rohovém kopu Zahrádky nejvýše vyskočil Rozhoň a hlavou rozvlnil síť a poslal domácí do vedení 1:0.

Druhý poločas byl opět víceméně o taktickém boji a brankových příležitostí bylo poskrovnu. Ve 49 minutě Lízal chytil hlavičku Máchy po rohovém kopu Činčury. V 53 minutě předvedli domácí husarský kousek, ale neskončil gólem. Krejčí si zaběhl 10 metrů za hostující obranu při našem výkopu od branky. Žáček mu poslal balon za obranu ( při výkopu od branky není ofsajd ) a jeho střelu z úhlu mu Lukeš vyrazil nohama. V 73 minutě mohlo být vyrovnáno, když Škrleta z velké dálky poslal lobem balon na branku a Lízal měl co dělat, aby střelu stačil vyrazit na rohový kop. V 82 minutě se domácím ulevilo, když rozjeli pěknou akci u které byl Chalupa, přesně přihrál na vápno Krejčímu a ten přistrčil ještě Zahrádkovi, který balon uklidil do protipohybu Lukeše do branky což byla pojistka ke třem bodům. Domácí tak po několika letech přerušili tradici, když si o pouti odváželi body hosté.

Za domácí tentokráte dostává za jedna Zelenka Tomáš i když by si zasloužilo pochvalu více hráčů.