Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
13.3.2022 14:30 KP mužů 2021/2022 16. kolo
2 - 1
KONEC

Detail zápasu

Sestava:  Lízal  – Šimek, Žáček, Rozhoň, Čapek – Staněk, Benedikt ( 80 min. Říha ) - Funda ( 89 min. Linhart ), Zahrádka ( 59 min. Máška ), Chalupa - Nosek ( 78 min. Míčka )

Ještě byli připraveni brankář Kozlík a do hry Petráň

Rohy :     3 : 4

Střely na branku :  3 : 4

Střely mimo : 2 : 0

Žluté karty :    2 : 2 76 min. Funda, 89 min. Říha – 37 min. Vorel, 85 min. Hrynevič 

Červené karty: 0 : 0

První jarní kolo jsme zahájili doma na umělé trávě, tentokráte naším domovem budou hrací plochy na Sídlišti ( Křemelka je v rekonstrukci ) s Protivínem. Sice jsme uhráli tři potřebné body, ale žádnou fotbalovou parádu jsme nepředvedli krom pár výjimek. Hosté byli fotbalovější. Hned v úvodu 5 minuty Nosek unikl po pravé lajně a přetaženým centrem našel nabíhajícího Chalupu, který pálil z voleje a brankář pohotově chytil. Téměř z prvního útoku hostí se zrodil rohový kop, který znamenal pro hosty vedení 1 : 0. Gól dal Urban. Poté dlouhé minuty to byl jen boj bez vážnějšího ohrožení branky na obou stranách. V závěru prvního poločasu přišel pro domácí obrat ve skóre, když ve 43 minutě po centru Čapka z levé strany skóroval Nosek hlavou 1 : 1. O minutu později tentokráte z pravé strany po několika hlavičkových soubojích se dostal ke střele na vápně Funda a míč skončil za zády hostujícího brankáře 2 : 1.

Druhý poločas se ráz hry domácích nezměnil a hosté začali nepříjemně tlačit, ale jejich pokusy buď zastavili obránci a nebo pozorný Lízal. Za zmínku stojí jen 55 minuta, kdy trestný kop hostí z vápna těsně minul branku a u domácích 83 minuta, když Chalupa odcentroval do vápna a Máška branku minul.

Tentokráte nemohu určit žádného hráče z domácího mužstva, který by si zasloužil vyzdvihnout.