Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
8.9.2018 14:45 KP mladších žáků 2018/2019 5. kolo
0 - 5
KONEC

Detail zápasu

Na hřišti aktuálně posledního týmu tabulky nás čekala těžší práce než jsme asi očekávali. Nešlo ani tak o dění na hřišti, to se odehrávalo zcela v naší režii - na polovině soupeře    a správce domácích stavěl druhou branku prakticky zbytečně.   Domácí postavili před svým pokutovým územím obrannou hráz a my jsme si dlouhou dobu nevěděli rady s jejím překonáním, pokud se to podařilo, tak jsme zakončovali mimo branku, chyběla také častější a přesnější střela ze střední vzdálenosti. Průnikům našich hráčů v křídelních prostorech chyběla lepší finální fáze. 
Skóre zápasu jsme otevřeli v 20', Když Matěj Peleška po zatažení balónu po pravém křídle nacentroval před bránu a dezorientovaný domácí hráč hlavičkoval na přední tyči do vlastní sítě - 0:1. Ve 2. půli jsme zlepšili řešení situací v útočné fázi, také i z důvodu, že domácí částečně ustoupili od úporné obrany a dávali nám tak více prostoru. Uklidňující druhou branku jsme vstřelili ve 33', když po přízemním centru z levé strany od Matěje Pelešky napálil Adam Rejšek v stoprocentní šanci pouze do tyče a Jan Tomšovic uklidil odražený balón do sítě - 2:0. Nejhezčí akci zápasu jsme předvedli v 39', kdy po ose Kamil Dejmek - Václav Mrkvička - Jonáš Kostka poslední jmenovaný křižnou  přízemní střelou na zadní tyč navýšil naše vedení na 3:0. V 57' jsme po hrubém faulu na Honzu Tomšovice v pokutovém území kopali pokutový kop a Jonáš Kostka s přehledem proměnil - 4:0. Na konečných 5:0 vsítil v 59' Adam Rejšek, který se po přihrávce Kamila Dejmka pěkně uvolnil v pokutovém území a umístěnou střelou k tyči završil skóre utkání.
Zápas jsme nakonec po počátečních problémech zvládli, budeme však muset do příštích zápasů počítat s tím, že mužstva ze spodních pater tabulky budou takto (zakopáni před vlastní bránou) na nás hrát  a musíme se na to připravit.