Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
22.4.2022 18:00 KP mužů 2021/2022 19. kolo
2 - 1
KONEC

Detail zápasu

Sestava hostí:  Lízal  – Zahrádka, Žáček, Rozhoň, Čapek – Doležal ( 80 min. Linhart ), Míčka ( 46 min. Nosek ) - Máška, Petráň, Chalupa – Šourek

Na střídání ještě byl k dispozici Rojík, Šimek, Staněk a brankář Kozlík

Branky domácích: Říský Jakub, Sigmund Jan

Branka hostí:  Šourek Josef

Rohy :    6 : 4

Střely na branku :  5 : 8

Střely mimo branku : 4 : 3

Žluté karty :  1 : 2 11 min. Němeček Lukáš - 74 min. Nosek, 89 min.Linhart     

Červené karty: 0 : 0

Odložené okresní derby se hrálo v pátečním podvečeru za deštivého počasí. První poločas se vyznačoval velkou bojovností s obou stran a v celku vyrovnané. Do první slibné šance se po centru Mášky dostal v 29 minutě Šourek, ale branku minul. Ve 32 minutě nejlepší hráč domácích Jakub Říský se opřel do balonu ze střední vzdálenosti a vymetl šibenici 1 : 0. O 7 minut později jeho bratr David Říský vypustil z rohu vápna pumelici, kterou Lízal stačil vyrazit a na dorážku Sigmunda už ale nestačil 2 : 0. Před koncem poločasu Rozhoň našel ve vápně Žáčka a jeho střelu zlikvidoval zkušený Křížek.

Druhý poločas začal slibně pro Junior, když ve 48 minutě byl ve vyložené pozici Nosek, ale Křížek se nenechal prostřelit. Domácím zřejmě začali docházet síly a iniciativu převzali hosté. Získali si mírnou převahu, kterou dokázali zužitkovat v 64 minutě. Chalupa zachytil rozehrávku a našel ve vápně volného Šourka, který svoji šanci proměnil a snížil na 2 : 1. Poté se ještě hosté snažili o vyrovnání, ale nebylo jim souzeno. Myslím, že Junior odehrál velmi dobrý zápas a remíza by jim slušela.

Za hosty byl nejlepším hráčem Josef šourek, který po 3 sobě jdoucích utkáních se vždy gólově prosadil, i když podali všichni velice dobrý výkon.