Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
27.3.2022 15:00 KP mužů 2021/2022 18. kolo
1 - 1
KONEC

Detail zápasu

Sestava:  Lízal  – Šimek, Žáček, Rozhoň, Říha ( 7 min. Čapek ) – Staněk, Benedikt ( 71 min. Míčka ) – Chalupa, Zahrádka, Máška – Nosek ( 55 min. Funda )

Ještě byli připraveni – brankář Martínek a do pole Petráň Dominik.

Rohy :     6 : 3

Střely na branku :  3 : 4

Střely celkem :  7 : 11

Žluté karty :    2 : 1 69 min. Rozhoň, 82 min. Staněk - 24 min. Kosobud 

Červené karty: 0 : 0

Domácí sehráli velice bojovné utkání a hosté byli kombinačně o něco lepším týmem. První poločas byl velice vyrovnaný, kdy oba aktéři se dostávali do brankových příležitostí jen sporadicky. Domácí jen z rohových kopů a hosté střelbou mimo bránu s větší vzdálenosti.

Druhý poločas byl už na větší šance lepší. Ve 47 minutě Máška vybojoval ve vápně balon, obešel obránce a jeho střelu ke vzdálenější tyči brankář vyškrábl na rohový kop. V 52 minutě domácí zahráli špatnou malou domů a Lízal včasným výběhem stačil míč útočníkovi vypíchnout. O minutu později jsme opět udělali chybu ve středu hřiště, došlo k přečíslení a tentokráte Lízal fauloval ve vápně a byla nařízena penalta, kterou Lízal Kortanovi vystihl a chytá. V 62 minutě se dostal do brejku Funda, ale jeho střela skončila vedle branky. V 70 minutě hostující Přibyl napřáhl z vápna a míč skončil za zády Lízala 0 : 1. Domácí zbraně nesložili a vyplatilo se jim to, když v 88 minutě ještě Čapkovo centr neprošel do vápna, míč se dostal k Zahrádkovi, který ho tam vrátil a Šimek hlavou skóre vyrovnal 1 : 1.

Naším nejlepším hráčem byl Zahrádka Roman.