Vodňany – Muži FKJS

30.3.2019 15:00 I.A třída Muži 2018/2019 15. kolo
2 - 1

Úvod zápasu patřil nám, ale vytěžili jsme z toho pouze čtyři rohové kopy a poté do konce poločasu byli lepší domácí. Do velké šance se dostali v 6 min. domácí, když po prohrané hlavičce na úrovni vápna se ocitl sám před Lízalem Gažík a Lízal ho vychytal. V 15 minutě Máška svou střelou těsně minul domácí branku. V 29 minutě se T. Kostka odhodlal z 25 metrů vypustit jedovku, která byla tečovaná a skončila na břevně Váverkovi branky. Ve 32 minutě Kočí ve vápně fauloval Kunce a nařízenou penaltu sám proměnil 1 : 0. Ve 39 minurtě se opět vyznamenal Lízal proti Gažíkově tutovce.
Ve druhém poločase se nic závratného nedělo až do 64 min., kdy Máškovo centr prošel až k Balouškovi, ale Váverka mu jeho střelu za záda nepustil. V 67 minutě domácí navyšují své vedení a to když Girardey prostrčil balon mezi naše stopery na Gažíka a ten svou šanci využil 2 : 0. Poté trenér Cimrhanzl stáhnul hru na tři obránce ve snaze domácí přitlačit a něco s výsledkem udělat. V 70 minutě po centru Balouška snižuje přesnou střelou k tyči Máška 2 : 1. Sice jsme domácí přitlačili, ale do žádných loženek jsme se nedostávali a naopak domácí šli dvakrát do přečíslení, které naštěstí nedokázali přetavit v gól. Nakonec jsme mohli v závěru zápasu vyrovnat, ale štěstí při nás nestálo, když Baloušek trefil tyč.