U19 FKJS – SEDLČANY

18.5.2019 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 26. kolo
3 - 0

Povedl se nám vstup do utkání, když v 18´ po centru Noska překonal Touš hlavou hostujícího brankáře. Po zbytek prvního poločasu byla hra vyrovnaná, i když nutno přiznat, že hosté lépe kombinovali a byli velice nebezpeční z rychlých protiútoků.
Druhý poločas pro nás začal výborně, ve 46´přišel nejhezčí moment utkání, když se z 20 metrů opřel do míče Petráň a jeho výstavní střela skončila v šibenici hostující brány. Tento gól nás uklidnil, začali jsme lépe kombinovat a hru kontrolovali. V 78´pečetil naše vítězství na 3:0 Nosek. Hosté v samém závěru utkání nastřelili břevno.

Toto vítězství je pro nás velice důležité v boji o záchranu v soutěži, ale musíme ho bodově potvrdit v příštím kole v Příbrami. Dalším pozitivem na našem vítězství je udržení čistého konta, na kterém měl velký podíl dobře chytající Pavelka.