FKJS – Met. Tábor

19.8.2017 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 2. kolo
1 - 1

Timeline

První zápas sezóny byl velmi kvalitní.Oba týmy nabídli zajímavou podívanou ve které se dostali do varu i diváci obou týmů. Hosté byli od začátku aktivní,my jsme však jejich tempu stačili a první naši vyloženou šanci ve 13 minutě neproměnil Vaněček.První poločas skončil tedy bez branek,kdy poměr střel byl pro nás 5:1,více ze hry však měli hosté. Druhá půle začala naším náporem, který jsme potvrdili vstřelenou brankou.Akce šla z levé strany,kdy Šourek centrem našel Vaněčka,který vsítil gól.Potom jsme měli sérii rohů a centrů ze kterých mohl padnout další uklidňující gól.Bohužel se tak nestalo,a hosté nás pak ke konci utkání potrestali vyrovnáním.Branku jsme si dali vlastní, když jsme špatně pokryli centr ze strany po přímém kopu. Do konce zbývalo 10 hektyckých minut,kdy oba týmy chtěli rozhodnout ve svůj prospěch,to se však nestalo a na řadu přišel penaltový rozstřel.V něm za nás postupně proměnili Braťka,Vaněček,Brož a Šourek.Hosté poslali dvě střeli mimo tyče, když je náš gólman Pavelka svým skvělým pohybem rozhodil.Zrodila se tedy první výhra v sezóně.Pochválil bych všechny kluky za bojovnost a týmové pojetí.Obvzláště pak Šimka,Brože a Mareše.